Dlaczego warto kupić rolety dzień noc na wymiar?

Dlaczego warto kupić rolety dzień noc na wymiar?

admin / Październik 10, 2017

Rolety typu dzień i noc stają się coraz popularniejsze. Ich cechą charakterystyczną jest przede wszystkim specyficzna budowa. Składają się z pokrytych materiałową tkaniną pasów. Są one ułożone w sposób naprzemienny, dzięki czemu spełniają zarówno funkcję zaciemniającą, jak i prześwitującą. Tego rodzaju budowa pozwala na bardzo wygodną regulację stopnia zaciemnienia w pomieszczeniu. Do wnętrza mogą być wpuszczone rozproszone promienie słoneczne, które częściowo przesłaniają, zaciemniają lub całkowicie odsłaniają okno.

Różnorodność i prostota montażu

Rolety dzień noc mogą należeć do różnych kategorii konstrukcyjno-montażowych. Z najbardziej klasyczną odmianę uznawana jest wolnowisząca roleta dzień i noc, która może być montowana do ściany i sufitu. Doskonale sprawdza się w przypadku dużych oraz posiadających nietypowe rozmiary okien, ponieważ może być wykonana na wymiar. Nieco inną formę mają mini rolety dzień noc, które montowane są bezpośrednio na ramie okna za pomocą bezinwazyjnych haczyków lub zawieszane na odpowiednio mocnej taśmie klejącej. Roleta dzień noc może być też prowadzona na specjalnej ramie. Wówczas materiał przylega do szyby bezpośrednio, co zapobiega zbieraniu się kurzu w nadmiernych ilościach. Roleta dzień noc w kasecie również może być montowana za pomocą uchwytów lub poprzez wklejenie.

Intrygujący wygląd i regulacja zaciemnienia

Roleta dzień i noc wyróżnia się na tle innych typów przede wszystkim wyglądem oraz szerokimi możliwościami regulowanie zaciemnienia. Dodatkową zaletą jest możliwość zastosowania tego typu osłon wykonanych na wymiar w praktycznie wszystkich rodzajach pomieszczeń, nawet jeżeli posiadają stosunkowo duże przeszklenia. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że ich obecność w żadnym stopniu nie wpływa na poziom zaciemnienia pokoju oraz jego indywidualny wygląd. Rolety na wymiar (rollcenter.pl) tego typu posiadają paskowy wzór, dzięki czemu mogą całkowicie zastąpić firany oraz inne dodatkowe ozdoby okienne. Rozpoznawalne i bardzo charakterystyczne pasy widoczne są również od zewnątrz, co dopełnia estetycznego i harmonijnego wyglądu całej aranżacji.

You must be logged in to post a comment

@ 2017 esol wordprss theme